KATİL ve KURBANI

Hani bir söz vardır ya; “Her katil merak eder, vurduğu insanın ölüp ölmediğini, onun içindir suç mahalline geri dönmesi…”

Önce öldürdün, sonra geldin ve geldiğin cehennemine geri gittin ama başaramadın, ölmedim! Sana duyduğum öfke; bana kan verdi, can oldu… Eskisinden daha diri, daha güçlü ve daha eminim her şeyden… Mesela gelmeni, bana geri dönmeni istemiyorum artık. Sevmiyorum seni!

Benden esirgediğin leş sevgini, kalleş bedenlerde, kendin gibi leş kargalarıyla yaşa. Sevmediğin kadar sevilme ve dilerim Allah’ımdan hiç bir zaman mutlu olma. Temiz yüreğimden uzak dur, cennetime bir daha gelme, git. Kendi cehenneminde krallığını kur ama ayağına taş değse benden bil!

 

Seda Özlem Başpınar

Katılın!

Hoşgeldiniz
Yazılarınızı, Şiirlerinizi, Videolarınızı, Resimlerinizi Paylaşın

Yorumlar

@peepso_user_207(N.K.)
Bir doğaçlama ile bana hissettirdikleriniz:
"Eski Mısır'da insanlar; hep "bedenlerin tekrar vücut bulup canlanacağı düşüncesinden hareketle ölülerini mumyalarlarmış..." ki bunu da öyle ehil ve özenle yaparlarmış ki, malumunuz hiç bozulmadan tarihe hükmetmişler ölü bedenler... İşte "aşık aşkını öldürmek istese de öldüremez, mumyalar yüreğine" ağıtlar yerine sitemler beddualar eder de kalbi seviyorum demekten vazgeçmez... ama katili, katledendir ondan öteye de geçemez... "
Yazınız efendim kaleminiz daim olsun saygı ile...
1 ay önce
@peepso_user_209(sedaozlem)
@peepso_user_207(N.K.) harika cümlelerle ifade etmişsiniz çok teşekkür ederim 🙏
×